KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7278770
nr 727 8770
Akvarell
okänd konstnär, Slussen 1950, Sign. 21x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2011
kl 19:14:37
27/11 12:05:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)